Привітання ректора Університету з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці!

Привітання ректора Університету з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці!
 Дороге університетське товариство! Вітаю вас із чудовим осіннім Святом, що знаменує собою надію на утвердження добра під могутнім Покровом Богородиці, сподівання на захист і безпеку за її заступництвом! Ми впевнені, що той Покров віддавна тримав під опікою й  українське козацтво, і численні покоління нашого війська - захисників, що в усі часи боролися за свою землю, і зараз охороняє рятувальників – спеціалістів ДСНС у різних сферах, яких готує й наш Університет.
    Уся минула історія, яку ми успадковуємо від попередніх поколінь наших предків, постає перед нами у неповторній величі й славі! Нині ми згадуємо і прославляємо всіх тих вояків, які поклали й свій камінь у підмурівок української Незалежності, державності, нашого теперішнього буття. Ми свідомі того, що й теперішня наша боротьба за свою Державу була б неможлива без них.
   Свого часу наш поет-воїн Олег Ольжич писав:
      Господь багатий нас благословив
                 Дарами, що нікому не відняти:
                 Любов і творчість, туга і порив,
                 Одвага і вогонь самопосвяти.
    Бажаю нам усім у день цього звитяжного Свята зберегти й примножити ці дари, продовживши прадавню традицію тих, хто в усі часи, перебуваючи під Покровом Богородиці, здійснював свої ратні подвиги в ім’я Вітчизни й на її славу! Зичу також усім безмежного добра й світлих надій, непохитної впевненості в майбутньому й щоденної радості зараз! Нехай благодатний, всемогучий Покров захищає вас і ваші родини, хай кожна справа буде благословенна, а кожен крок буде спрямований за велінням ваших сердець.

З повагою
ректор Університету професор                                                                                                                                                       Мирослав КОВАЛЬ

Дата:

Четвер, 14 Жовтень, 2021 - 06:15