Українська Англійська

Курсант Університету став срібним призером чемпіонату України

Версия для печати
Курсант Університету Кіріл Міносян став срібним призером  чемпіонату України з легкої атлетики серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

У період 7-8 травня у Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики (бігу) за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2024” серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.
Загальна кількість учасників змагань 110 спортсменів, з них – 1 майстер спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України та 11 кандидатів у майстри спорту.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС наші вихованці здобули такі місця: на дистанції 1000 метрів серед жінок четверте місце Лакіш Вікторія, на дистанції 5000 метрів серед чоловіків срібло здобув Кіріл Міносян. Переможці та призери чемпіонатів з легкої атлетики (бігу) в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України. Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів!

«Я гордий за своїх спортсменів та пишаюся їхніми досягненнями на чемпіонаті України серед ЗВО МВС. Вони показали високий рівень за такий короткий термін підготовки до змагань. Це лише початок, курсанти 1-2 курсу, і ми працюватимемо ще більше, щоб досягти нових вершин», - розповів тренер Ігор Кордіяка.