Опубликовано на Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (https://ldubgd.edu.ua)

Главная > В Університеті відбулось засідання ректорату

В Університеті відбулось засідання ректорату [1]
В Університеті відбулось засідання ректорату
В Університеті відбулось засідання ректорату [2]
В Університеті відбулось засідання ректорату
В Університеті відбулось засідання ректорату [3]
В Університеті відбулось засідання ректорату
В Університеті відбулось засідання ректорату [4]
В Університеті відбулось засідання ректорату
В Університеті відбулось засідання ректорату [5]
В Університеті відбулось засідання ректорату
В Університеті відбулось засідання ректорату [6]
В Університеті відбулось засідання ректорату
«
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
  • В Університеті відбулось засідання ректорату
»
10 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось засідання ректорату. У першій частині наради ректор Університету, професор Мирослав Коваль за зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, досягнення значних результатів у службовій діяльності та з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок та миру нагородив медаллю «20 років сумлінної служби» заступника начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту цивільного захисту, полковника служби цивільного захисту Ольгу Меньшикову. Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій  було нагороджено старшого викладача кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Мар’яну Купчак, методиста сектора забезпечення ліцензування, акредитації та моніторингу якості освіти навчально-методичного центру Юлію Попіль та провідного фахівця сектора адміністрування та електронного документообігу Нонну Калитку.
З великою приємністю Мирослав Стефанович вручив погони лейтенанта служби цивільного захисту Ірині Маруні, Петру Сенику та Ірині Курило. Погони капітана служби цивільного захисту отримала Начальник відділу економіки та фінансів Іванна Кісіль.
10/03/2021 - 16:03
 

Твіт !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs"); [7]

© 2012-2026 ЛДУ БЖД
Розроблено в студії BissData

Источник (получено 10/02/2026 - 03:18): https://ldubgd.edu.ua/node/5423

Ссылки:
[1] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/1_249.jpg
[2] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/dsc_0405_1.jpg
[3] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/2_246.jpg
[4] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/dsc_0400_3.jpg
[5] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/3_241.jpg
[6] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/4_218.jpg
[7] https://twitter.com/share