Опубликовано на Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (https://ldubgd.edu.ua)

Главная > Курсант ЛДУ БЖД В.Большаков став чемпіоном світу зі стрільби з лука

[1]
[2]
«
»
В період з 2 по 5 липня в місті Легніца (Республіка Польща) проходив Х Чемпіонат світу зі стрільби з лука серед студентів.
У змаганнях взяли участь 205 спортсменів з 32 країн світу. Надзвичайно вдало на цьому Чемпіонаті світу виступив курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Владислав Большаков, який отримав золоту медаль в особистій першості у дивізіоні «Блочний лук». Його золота медаль дозволила Україні посісти п’яте місце у загальнокомандному підсумку та випередити такі традиційно сильні команди як збірні Англії, Голландії, США, Росії, Франції, Японії та ін.
Зазначимо, що вперше в історії лучного спорту Чемпіоном світу серед студентів у дивізіоні «Блочний лук» став український лучник.
 
10/07/2014 - 16:35
 

Твіт !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs"); [3]

© 2012-2025 ЛДУ БЖД
Розроблено в студії BissData

Источник (получено 05/12/2025 - 10:08): https://ldubgd.edu.ua/news/kursant-ldu-bzhd-vbolshakov-stav-chempionom-svitu-zi-strilbi-z-luka

Ссылки:
[1] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/6cb6a73216b0a0dc2218b3285b7662d6.jpg
[2] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/1404659393_bolshakov-1.jpg
[3] https://twitter.com/share