Українська Англійська

ЛДУБЖД

Програма Erasmus+

Національний ERASMUS+ офіс в Україні  у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Національний ERASMUS+ офіс досліджує розвиток вищої освіти в Україні та інших сфер освіти у разі потреби. Посилання: http://erasmusplus.org.ua/pro-nas.html
ERASMUS+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів Програми Еразмус+. Країнами-членами  Програми виступають 28 держав-членів ЄС та  країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн.

Ключові напрями діяльності:
 
Можливості в рамках напряму КА1: Короткострокові програми мобільності за обміном на навчання, які можуть тривати від  3 до 12 місяців для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів, а також короткострокові стажування/викладання/ підвищення кваліфікації на період від 5 днів до 2 міс, для викладачів та адміністративного персоналу закладів вищої освіти.
Хто може брати участь:
  • Студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти, докторанти)
  • Викладачі
  • Адміністративний персонал
Детальніше: https://erasmusplus.org.ua/
 
Можливості в рамках напряму КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ (включаючи Україну) відкриті такі можливості: 
  • ​Розвиток потенціалу вищої освіти (Capacity Building in higher education, CBHE) як апліканти і партнери - проекти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+, щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.
  • Алянс знань (як партнери) - розроблення нових, інноваційних та міждисциплінарних підходів до викладання й навчання, розроблення освітніх курсів на основі вже існуючого потенціалу ексепртизи та інновацій інституцій; стимулювання підприємництва і підприємницьких навичок викладацького складу; сприяння обміну знань, залучення підприємств у навчальний процес.
  • Стратегічні партнерства (як партнери) - розробка і впровадження інноваційних практик на організаційному, місцевому, регіональному, національному або європейському рівні 
Детальну інформації щодо необхідних документів можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/programme-guide/introduction/how-to-read-programme-guide_en

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02