Українська Англійська

ЛДУБЖД

Українські та польські рятувальники обговорили актуальні питання управління безпекою на водних об’єктах (ВІДЕО)

Версия для печати
15 жовтня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, в рамках реалізації проекту «Безпечна водa – удосконалення діяльності місцевих органів влади та аварійних служб у відповідь на ризики, пов'язані з водними ресурсами у Львівській області», відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління безпекою на воді».

Участь у її роботі взяли представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Головної школи пожежної служби Польщі в м. Варшава, УкрНДІЦЗ та ГУ ДСНС Львівщини та Львівської міської Ради.

Під час відкриття конференції, проректор ЛДУ БЖД з науково-дослідної роботи Тарас Рак наголосив на важливості співпраці між рятувальними відомстави та навчальними закладами України та Польщі: «Ми постійно відчуваємо підтримку наших польських колег, а те сучасне спорядження, яке ми отримуємо завдяки нашій співпраці допомагає навчати наших фахівців ліквідовувати різноманітні надзвичайні ситуації. Наша багаторічна співпраця – запорука безпеки українців та поляків».

Проект реалізовується Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Варшавською Головною школою державної пожежної служби в рамках програми «Polska pomoc» та фінансується Міністерством закордонних справ Польщі. Учасники заходу обговорили особливості діяльності міської ланки системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на воді, екологічної безпеки, співпраці органів місцевого самоврядування та неурядових організацій в галузі безпеки на воді, особливості антикризового управління ліквідацією надзвичайних ситуацій в умовах невизначеності та ризику та інше.
 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02