Працівники ДСНС України підвищують кваліфікацію в ЛДУ БЖД

Працівники ДСНС України підвищують кваліфікацію в ЛДУ БЖД
В Інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 22 травня до 02 червня 2023 року, відповідно до наказу ДСНС України №НС-723 від 09.12.2022 року «Про організацію навчання персоналу ДСНС у системі післядипломної освіти у 2023 році», проводилося чергове підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів,за програмою «Управління силами і засобами при реагуванні на надзвичайні ситуації».
Відповідно до пункту 3 вищезгаданого наказу ДСНС про те, що в умовах  воєнного стану для забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в системі післядипломної освіти використовувати технології дистанційного навчання для категорій слухачів, навчання яких  дистанційно (онлайн) не впливатиме на якість засвоєння навчального матеріалу, відеозаняття проводилися за допомогою платформи Microsoft Teams та використовувалися лекційні матеріали, які розміщені у навчальному середовищі «Віртуальний університет».
Науково-педагогічні працівники навчального закладу на високому професійному і педагогічному рівні допомогли слухачам оволодіти новими знаннями в сфері цивільного захисту, формуванню теоретичних та практичних навичок під час роботи з новітніми інформаційними технологіями, які сприятимуть виконанню завдання  із запобігання надзвичайним ситуаціям в нашій країні. Для проведення заняття з дисципліни «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності при реагуванні на НС»  був запрошений заступник начальника відділу телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112 ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту ІВАНИЦЬКИЙ Тарас Богданович, який поділився досвідом роботи та охарактеризував програмне забезпечення, яке впроваджене в ГУ ДСНС України у Львівській області
Також зазначимо, що, окрім вищезгаданих навчань, в Інституті на постійній основі проводяться навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки та охорони праці для керівників та відповідальних посадовців підприємств й організацій різних форм власності; навчання на курсах доуніверситетської підготовки для учнів 11 класів; на курсах іноземних мов із можливістю складання іспиту на визначення рівня володіння знань англійської мови для отримання сертифікату В2, який визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора; на курсах підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В», категорії «С», а також перепідготовка водіїв транспортних засобів категорій «С1» та «С». Також приймаються заявки на проведення тренінгів за програмою «Поведінка людини в умовах воєнної агресії» та «Базові реанімаційні заходи» тривалістю 8, 16 та 24 години. Всіх охочих удосконалити наявні та набути нові знання та навички запрошуємо в Інститут післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. За детальною інформацією заходьте на наш сайт: http://ldubgd.edu.ua/IPO.