Студентка зайняла 2-ге місце на ІІI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Студентка Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Марта Приріз зайняла 2-ге місце ІІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Другий етап конкурсу відбувся на початку грудня в усіх регіонах України і відповідним рішенням журі були визначені переможці. Конкурсантам необхідно було написати творчі роботи на теми, що стосуються до вивчення рідної мови, вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Т. Шевченка. Наставником нашої конкурсантки є викладач кафедри українознавства Галина Хлипавка.