Команда КВН «Кицюні» вдруге взяла участь у телевізійній лізі «КаВеКактус 2016»

30 вересня команда КВН Львівського державного університету безпеки життєдіяльності «Кицюні» взяла участь у ¼ фіналу телевізійної ліги «КаВеКактус», що проходила у Хмельницькому.
  Окрім «Кицюнь» у грі взяло участь 6 команд, серед яких команда нашого університету зайняла ІІ місце, тим самим виборовши місце у півфіналі ліги.
  Конкурс складався з 2 турів. У першому етапі «Візитці» команда показала актуальні та цікаві жарти на різні теми. Досить складним виявився конкурс «Розминка» у якому команда повинна була відповідати на запитання інших команд, глядачів з залу та членів журі. Але не дивлячись на будь-які складнощі, команда впоралась з цим нелегким завданням.
  Гра була цікавою для глядачів та команд. Усі учасники ретельно готувалися до своїх виступів, адже головним було заробити якомога більше балів.
   З перших хвилин перебування на сцені «Кицюням» вдалося привернути до себе увагу та заслужити бурхливі овації.