Культурно-масові заходи інституту

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

Курсанти 3-го курсу разом з командиром взводу, лейтенантом сл. ЦЗ Олійником Р.І. відвідали виставку живопису Олени Василів "Горизонт"

12.03.2017р. курсанти навчального взводу ПБ-14 разом з куратором, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Кобилкіним Д.С. відвідали «Аптеку - музей».

Курсанти навчального взводу ТТ-11 разом з куратором капітаном служби цивільного захисту Гаврилюком А.Ф., побували в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відомий у Львові як костел Єзуїтів.

Курсанти 2-го курсу разом з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком О.С. відвідали "Львівську копальню кави".

11.03.2017р. взвод ПБ-42 навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом із куратором навчального взводу, капітаном служби ц.з. Фіалковичем Ю.В. відвідали Ретро мото музей у Львові.