Культурно-масові заходи інституту

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

22.01.2017 року курсанти з заступником начальника 1-го ПБ курсу з виховної та соціально-психологічної роботи капітаном служби цивільного захисту Василишином Я.І. та з командиром навчального взводу 2-го ПБ курсу капітаном служби цивільного захисту Мельницьким В.М. відвідали громадське віче та спільну молитву за Україну з нагоди дня Соборності України.

22.01.2017 року курсанти з куратором навчального взводу ПБ-23 підполковником служби цивільного захисту Антошківим Ю.М. відвідали Архикафедральный собор Святого Юра.

21.01.2017 року з куратором навчального взводу ТТ-21 майором служби цивільного захисту Домініком А.М. відвідали «Різдвяний новорічний Ярмарок».

21.01.2017 року з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком О.С. відвідали виставку «Різдвяні традиції».