День безпеки: «Анімаційна абетка безпеки»

День безпеки: «Анімаційна абетка безпеки»
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та студія «АРТ-Відео» 6 лютого вперше подарували дітям мультиплікаційну абетку безпеки. Юні глядачі дізнались про основи пожежної безпеки, адже електрика, газ, звичайні сірники, запальнички у дитячих руках можуть перетворитись із добрих друзів, які допомагають нам щодня, на джерело лиха для всієї сім`ї. Після перегляду мультфільму понад 400 учнів шкіл Львова мали змогу ознайомитись з територією та історією навчального закладу і професією рятувальника загалом.У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності навчають не тільки ліквідовувати надзвичайні ситуації, а й проводити профілактичну роботу з громадянами, починаючи з найменшого віку, адже «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» - основне завдання кожного рятувальника.

Більше фото