IV всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Управлінські, правові та економічні аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій» в ЛДУ БЖД

27 квітня 2017 р кафедра права та менеджменту у сфері цивільного захисту провела IV всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, курсантів та студентів «Управлінські, правові та економічні аспекти забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій». У конференції взяли участь представники 15 вищих навчальних закладів України, серед них такі як: Львівський національний університет імені Івана Франка, Університет державної фіскальної служби України, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівський державний університет внутрішніх справ, Українська академія друкарства, Львівський інститут бізнесу та туризму, Львівський національний аграрний університет. Учасники конференції обговорили правові аспекти діяльності підрозділів ДСНС України, в рамках доповіді головного фахівця юридичного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області на тему «Дії при недопуску до проведення перевірки та порядок виконання рішень суду про застосування заходів реагування». На конференції, студенткою Львівського національного університету імені Івана Франка Оленою Гавришко, під керівництвом Кохан М.Я. було представлено проект (online service ) для працевлаштування студентів як інноваційного інструменту підтримання кадрової безпеки. Тематика такого заходу є актуальною, оскільки правові та економічні процеси притаманні будь якій системі, зокрема Службі цивільного захисту, за умови функціонування ефективного менеджменту. Саме тому зміст сучасної освіти повинен відповідати запитам ринку праці. З огляду на зазначене вище, в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності у новому навчальному році здійснюватиметься набір та підготовка бакалаврів за спеціальністю « Менеджмент».