На засіданні Вченої ради ЛДУ БЖД професора Кінгстонського університету доктора Флауерса було нагороджено дипломом Doctor Honoris Causa.

На засіданні Вченої ради ЛДУ БЖД  професора Кінгстонського університету доктора Флауерса було нагороджено дипломом Doctor Honoris Causa.
4 вересня 2017 р. відбулося урочисте засідання Вченої ради Львівського університету безпеки життєдіяльності. В святковій атмосфері Вчена рада номінувала професора Кінгстонського університету, доктора Алана Флауерса званням почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Доктор Алан Флауерс – відомий британський фізик, знавець у галузі ядерної та радіаційної фізики, фізики навколишнього середовища, енергетики, приладобудування та телерадіомовлення, дослідник радіоактивності навколишнього середовища, зокрема, фахівець з інструментарію виявлення радіації, один з кращих у світі експертів в області радіаційного захисту та радіоекологічних досліджень. За значні досягнення у науковій та громадській діяльності доктора Алана Флауерса обрано членом багатьох престижних наукових товариств, нагороджено преміями й відзнаками авторитетних міжнародних видань. Завдяки дієвій участі доктора Флауерса, яка розпочалась у 2012 році, науковці нашого Університету взяли участь у міжнародних проектах ERASMUS+ та British Council.
В рамках цих проектів у 2016 - 2017 роках працівники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та члени РК та СС Університету здійснили академічний візит у Кінгстонський університет, під час якого проводили навчальні заняття, відвідували лекції тамтешніх викладачів, брали участь у наукових семінарах, а також вивчали досвід управління та специфіку організації роботи студентського самоврядування.
Ця подія є знаковою для всього навчального закладу та Вченої Ради зокрема, адже сьогодні ми урочисто відзначили вручення диплома Doctor Honoris Causa нашого Університету доктору Алану Флауерсу. Науково-педагогічний колектив, члени Вченої Ради пишаються можливістю співпраці з таким видатним науковцем та Кінгстонським університетом загалом.