Представники Університету взяли участь у роботі ІІ Львівської обласної конференції «Разом для дітей»

1 лютого 2018 року представники кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи доц. Лозинський А.Ф., доц. Грицанюк В.В., ст. викладач Стопець Т.З. взяли участь у роботі ІІ Львівської обласної конференції «Разом для дітей», яка проходила у форматі панельних дискусій. Під час конференції науковці кафедри взяли активну участь у виробленні практичних механізмів у сфері реформування надання соціальних послуг для дітей у громаді. Налагоджено співпрацю та обговорено питання налагодження та розвитку співпраці з Уповноваженим президента з прав дитини Миколою Кулебою, заступницею міністра соціальної політики Олександрою Чуркіною та Координатором програм наставництва під патронатом Уповноваженого з прав дитини, офіційним представником Kidsave Надією Кондратюк.
 На конференції обговорювались процеси  реформи деінституцалізації, зокрема, реформа інтернатних закладів у Львівській області. Значною мірою ця реформа залежить від людей, які працюють над її впровадженням, і роль ВНЗ значною мірою полягає у підготовці фахівців соціальної сфери нового покоління, готових втілювати ці зміни та на всіх рівнях впливати на прийняття рішень.