Привітання Голови ДСНС із Різдвом Христовим та прийдешнім новим 2018 роком!

Привітання Голови ДСНС із Різдвом Христовим та прийдешнім новим 2018 роком!

Шановні колеги!

Вітаю вас із Різдвом Христовим та прийдешнім новим 2018 роком!

У щоденних турботах добігає 2017 рік. Для всіх нас він був насичений подіями, які вимагали прийняття професійних рішень та здійснення оперативних дій. Однак з упевненістю можу сказати, що завдяки відмінній фаховій підготовці та досвіду наші підрозділи гідно виконують поставлені завдання.

Вдячність Українського народу – це найвища оцінка нашої шляхетної, гуманної та потрібної людям праці.

Напередодні Нового року хочу подякувати всьому особовому складу, працівникам, а особливо нашим мужнім рятувальникам на сході України, за героїзм, відвагу, вірність обов’язку та плідну працю.

На порозі 2018 рік. Тож нехай він принесе всім нам нові професійні перемоги і досягнення, а нашій рідній Україні  мир, злагоду та процвітання.

Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги та витримки у службі на благо нашої Держави.

Голова Державної служби України

з надзвичайних ситуацій