Привітання виконуючого обов’язки ректора університету з Міжнародним жіночим днем

Дорогі жінки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 8 Березня – свята, що звеличує красу, щедрість душі, мудрість і велике терпіння жінки!
Нехай кожен день Вашого життя буде по-весняному сонячним і радісним, в роботі – натхненним і плодотворним.
Від душі бажаю, щоб турбота, шана, доброта і любов сповнювали Вас відчуттям нескінченного щастя!
Квітучого вам здоров’я, здійснення мрій, професійних успіхів і благополуччя. Будьте завжди енергійними, життєрадісними і чарівними!

в.о. ректора університету,
професор                                                                  Мирослав Коваль