​Проведено практичне заняття з дисципліни«Підготовка газодимозахисника» на багатофункціональному тренажері контейнерноготипу

На території Навчально-тренувальногополігону Університету у багатофункціональному тренажері контейнерного типу дляпрактичної підготовки рятувальників проведено практичне заняття з курсантами тастудентами 2 курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенноїбезпеки з дисципліни «Підготовка газодимозахисника» на тему «Робота в аппаратахна стисненому повітрі в теплодимокамері» Заняття проводили науково-педагогічніпрацівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт – к.т.н.,доцент майор сл.ц.з. Лазаренко О.В. та к.т.н., капітан сл.ц.з. Кобилкін Д.С.
 В ході практичного заняття буливідпрацьовані наступні вправи:
1. Встановлення та порядок роботи з ДПГ-10;
 2. Проходження тренувальної стежки ланкоюГДЗС.
 3. Демонстрація поведінки продуктів горінняв огородженні.
 4. Здійснення розвідки ланкою ГДЗС вприміщенні в умовах сильного задимлення.
 Слід відмітити, що практична підготовкакурсантів та студентів на багатофункціональному тренажері контейнерного типу єважливим елементом підготовки рятувальника до дій за призначенням в максимальнонаближених до реальності умов.