У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, батьки завітали до навчального закладу аби ознайомитися з матеріально-технічною базою та умовами вступу 2018 року, також Університет відвідали вихованці Волинського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Керівники інститутів розповіли майбутнім абітурієнтам про напрями та спеціальності, за якими у навчальному закладі здійснюють підготовку фахівців. Гостям навчального закладу провели пізнавальну екскурсію територією університету та гостинно запросили на навчання у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.