З нагоди святкування Дня рятувальника Львівський державний університет безпеки життєдіяльності відвідав Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет

У рамках 70 річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та з нагоди святкування Дня рятувальника навчальний заклад поблагословив Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет та привітав університетську спільноту з професійним святом. Разом із владиками у присутності Університетської родини та прочан Святійший Філарет звершив молебень за всіх тих, хто стоїть на варті людського життя. « Ви – ті, хто врятували нашу Україну коли вибухнув Чорнобиль, ви - ті, хто, не шкодуючи власних сил, повсякчас захищають український народ від лиха та небезпек, хто щоденно стоїть між життям та смертю. Нехай Боже Благословення буде завше над вашим навчальним закладом та над кожним з вас», - сказав Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет Здійснивши екскурсію навчальним закладом, почесний гість зустрівся з науково-педагогічним колективом, курсантами та студентами Університету; в святковій атмосфері він нагородив нагрудними знаками та медалями тих, хто своєю клопіткою працею, невтомною діяльністю примножує славу навчального закладу в ім’я України. Очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, котрий теж був на урочистостях з нагоди Дня рятувальника, відзначив почесними грамотами та цінним подарунком працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за заслуги та сумлінне виконання службових обов’язків. Ректор Університету, в свою чергу, також вручив ряд нагород працівникам навчального закладу. «Завдання мудрих - попередити біду, справа хоробрих – ліквідувати її, коли вони прийшла. Ми глибоко переконані, що саме таких - і мудрих і хоробрих - готує наш Університет вже 70 років», - так завершив свої слова вдячності ректор Михайло Козяр. Сьогоднішній день світлим образом запам’ятається всім, хто був у нашому Храмі, що є символом духовної аури навчального закладу. А ця аура стане незмірно сильнішою від присутності Великої Людини, яка своїм благословенням підсилила ауру тих, хто покликаний Врятувати Запобігти Допомогти!