Завершився перший навчальний семестр у рамках угоди про подвійні дипломи

Завершився перший навчальний семестр у рамках угоди про подвійні дипломи
В рамкаx угоди про спільне навчання магістрів, за програмою подвійних дипломів між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою державної пожежної служби у Варшаві, до нашого навчального закладу повернулись курсанти, які протягом першого навчального семестру навчались у Szkoła główna służby pożarniczej у Варшаві. Четверо магістрів, які навчаються за спеціальністю «Пожежна безпека» мають змогу протягом двох навчальних семестрів переймати передовий досвід у наших польських колег. Після завершення курсу навчання, для отримання подвійних дипломів наші курсанти проведуть наукові дослідження та напишуть дипломну роботу, захист якої буде відбуватись у Szkoła główna służby pożarniczej у Варшаві.

Дата:

Вівторок, 26 Грудень, 2017 - 14:30