Відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня науки в Україні

Відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня науки в Україні
20 травня 2022 року о 10.00 відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня науки в Україні. У режимі відеоконференції заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина ПАВЛІЧЕНКО привітала наукову спільноту з прийдешнім святом, а також в. о. директора Департаменту освіти, науки та спорту Інна ЯЩУК розповіла про основні здобутки в науковій галузі, зокрема, про результати проведення конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС України та конкурс наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України.
Ректор Мирослав КОВАЛЬ вручив нагороди МВС України працівникам Університету за вагомий внесок у розвиток науково-дослідної бази, значні здобутки у науковій сфері. Завідувача науково-дослідної лабораторії екологічної безпеки Віталія ПЕТРОВСЬКОГО нагороджено нагрудним знаком «За безпеку народу», начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту, доктора технічних наук, професора Василя ПОПОВИЧА – почесною грамотою Міністерства внутрішніх справ України. Також ректор привітав переможницю конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та вручив диплом 3-го ступеня у номінації «Адміністративно-правові науки», яким відзначено студентку 4-го курсу Ірину СКОВРУН (науковий керівник Мар’яна КУПЧАК).
Вітаємо всю наукову спільноту з прийдешнім святом – Днем науки в Україні. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання. Особливо в цей складний для нас час ми зобов’язані підтримувати рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені, які багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті.