В ЛДУБЖД відбулося відкриття ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності»

В ЛДУБЖД відбулося відкриття ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів  «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності»
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося відкриття ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності». З вітальним словом виступили ректор, генерал-майор служби цивільного захисту, кандидат наук з державного управління Дмитро Бондар, т.в.о. проректора з науково-дослідної роботи, полковник служби цивільного захисту, д.т.н., проф. Василь Попович, голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, д.ю.н., проф. Олеся Ващук, проректорка з наукової роботи Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, д.мед.н., проф. Вікторія Сергієнко та заступниця начальника кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці, д.т.н., проф. Тетяна Костенко. Вони наголосили на важливості такого роду заходів для обміну досвідом, налагодження контактів та забезпечення стабільності функціонування та розвитку систем безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану. На пленарному засіданні виступили представники шести різних закладів і установ із Черкас, Львова, Києва, Вроцлава (Польща) та Домброви Гурнічей (Польща). Для участі у конференції було подано 236 тез доповідей з 18 закладів вищої освіти. Під час секційних засідань, що проходили у 10 секціях, відбувалися жваві дискусії та цікаві обговорення. Заплановане видання збірника матеріалів конференції; також вони будуть розміщені на офіційному сайті  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де з ними зможуть ознайомитися всі охочі.