125 лейтенантів ЛДУБЖД поповнили ряди рятувальників: в Університеті відбувся випуск бакалаврів

Сьогодні знакова подія для Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, адже стіни Альма-матер покидають вмотивовані майбутні фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Чотири роки пролетіли, як одна мить, і нині юнакам та дівчатам вручав дипломи міністр МВС Ігор Клименко.

«Знаю, що для вас служіння українському народові – це усвідомлений і відповідальний життєвий вибір. Ви повинні бути готовими завжди прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя. Вірю, що в такий тяжкий для країни час, ви не підведете і виконаєте всі покладені на вас завдання», – заявив очільник МВС України.

Разом з випускниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  прощались із курсантським життям відмінники навчання з Національного університету цивільного захисту України та 121 випускник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Також у заході взяли участь делегації країн Балтії – Литви, Латвії та Естонії, на чолі з главами МВС – Агне Білотайте, Ріхардсом Козловкісом, Лаурі Ляенеметс, т.в.о. голови ДСНС України Андрій Даник, керівництво ГУ ДСНС України у Львівській області та представники органів місцевої влади.

Після церемонії міжнародні партнери оглянули навчальні аудиторії, де майбутні рятувальники опановують нові знання. Зокрема, гості побачили тренінговий центр  рятувальних робіт, де курсанти відпрацьовують процес деблокування потерпілих при дорожньо-транспортній пригоді та рятування різними способами при екстрених ситуаціях.

Також глави МВС оглянули лабораторію протимінної діяльності, де курсанти працюють з різними видами тренажерів для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

За вагомі досягнення в навчанні, науковій та громадській діяльності пʼятьом випускникам закладів вищої освіти ДСНС вручено стипендії МВС України імені Дениса Монастирського.

Пишаємося кожним випускником, бажаємо гідно нести звання офіцера служби цивільного захисту.

Більше фото тут: