В Університеті відбувся тренінг з «Домедичної підготовки» для батьків-вихователів та дітей з Дитячих будинків сімейного типу. Це перший захід проєкту “Safety first – подбай про свою безпеку!», який реалізовується Львівським міським центром соціальних служб за підтримки патрульної поліції міста, ювенальної превенції,  психологів та викладачів закладів вищої освіти. У Львівській міській територіальній громаді функціонує 11 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 74 дитини. Проєкт реалізується з метою підвищення обізнаності та формування навичок безпечної поведінки у дітей та батьків-вихователів у час повномасштабної війни. Тренінг проводила доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці, кандидат медичних наук, лікар з багаторічним стажем Телегіна Галина В’ячеславівна та майбутні рятувальники, курсанти випускних курсів Університету.