Українська Англійська

ЛДУБЖД

Запобігання дискримінації

   Успішний розвиток кадрового потенціалу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, діяльність якої спрямовується та координується Кабінетом міністрів України через Міністра внутрішніх справ України неможливий без активного залучення жінок та чоловіків до прийняття управлінських рішень.
  Крім того, забезпечення рівноправної участі жінок i чоловіків у прийнятті рішень на всіх рівнях та в усіх сферах є першочерговою ціллю Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, затвердженого розпорядження м Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року№ 1544-p.
   МВС є одним з провідних виконавців цього плану, а значить несе повну відповідальність за імплементацію його завдань, серед яких забезпечення паритетної участі жінок i чоловіків у складі штатних, атестаційних, кадрових комісій, а також комісій для проведення службових розслідувань.
   Іншим інструментом досягнення рівноправної та справедливої участі жінок i чоловіків є протидія дискримінації, в першу чергу, за ознакою статі.
   Подолання дискримінації у працевлаштуванні, кар’єрному зростанні, отриманні різного виду допомог та заохочень, не тільки підвищить ефективність та якість роботи фахівців системи МBC, але й престиж роботи у відповідних органах загалом.
  Міністерство внутрішніх справ України цілеспрямовано працює над впровадженням стандартів ґендерної рівності та подолання будь-яких форм дискримінації.
  3 метою дотримання та реалізації міжнародних та національних зобов’язань щодо протидії дискримінації розроблена Інформаційна пам’ятка щодо запобігання випадкам дискримінації членами різних за напрямом діяльності комісій, що функціонують в органах системи MBC, використання якої може мати позитивний вплив на кадрові спроможності органів системи МBC. 

 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02