Українська Англійська

ЛДУБЖД

Horizon 2020

У 2015 році Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Дане членство надало українським учасникам рівноправний статус з їхніми європейськими партнерами, а також відкрило можливості впливу на формування змісту Програми.
«Горизонт 2020» – це найбільша Рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом близько 80 мільярдів євро, розрахована на 2014 – 2020 роки.

Програма сконцентрована на досягненні трьох головних завдань:
  • зробити Європу привабливим місцем для першокласних науковців;
  • сприяти розвитку інноваційності та конкурентноспроможності європейської промисловості й бізнесу;
  • за допомогою науки вирішувати найбільш гострі питання сучасного європейського суспільства.

Відповідно до цих завдань, Програму «Горизонт 2020» поділено на три основні напрямки:
  • Передова наука, яка є відкритою для високоякісних індивідуальних та командних дослідницьких проектів в усіх галузях знань, включаючи гуманітарні;
  • Лідерство у галузях промисловості, у яких фінансується розробка нових технологій і матеріалів, включно з IКT, та космічні дослідження; крім того, в межах цього напряму доступні фінансові інструменти для впровадження інновацій у малому та середньому бізнесі;
  • Суспільні виклики, з широким спектром дослідницьких проектів: від поліпшення якості транспорту, їжі, системи охорони здоров’я та безпеки до питань європейської ідентичності і культурної спадщини.
  • Українські установи, організації з кожним роком беруть дедалі активнішу участь у програмі «Горизонт 2020». За останніми даними ЄК, станом на листопад 2018 року проведено 527 конкурсів. За підсумками цих конкурсів (2014 – 2018 роки) для 100 українських організацій-учасників програми «Горизонт 2020» (загалом 145 участей у програмі) передбачено фінансування 114 проектних пропозицій у основному списку на суму 20,84 млн. євро, 16 з яких координуються українськими організаціями.
Загалом у період з 2014 до 2018 р. 694 українські установи та організації (1832 участі у програмі) подали на розгляд 1434 проектні пропозиції.

Корисні посилання

.
 
 
 
 

Контактна інформація: 

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету