Українська Англійська

Запрошуємо на навчання

  Приймальна комісія працює:
пн.-п'ятн. - з 10.00 до 17.00
         суб. - з 10.00 до 14.00 
         нед. - вихідний
Телефони приймальної комісії:
(032)233-14-77

Адреса: м.Львів, вул. Клепарівська 35


До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра
 
   Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 «Психологія» на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти вступні випробування проходять у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (проводить Український центр оцінювання якості освіти) та фахових вступних випробувань (проводить Львівський державний університет безпеки життєдіяльності). Оцінки з англійської, німецької та французької мов приймаються лише з результатів єдиного вступного іспиту 2018 року.
Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться з 14 травня до 05 червня 2018 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (вул. Клепарівська 35, Навчально-науковий інститут психології та соціального захисту, аудиторія № 30; години прийому документів 14.00 – 17.00).
   
Єдиний вступний іспит з іноземної мови проводиться Українським центром оцінювання якості освіти 11 липня.
  
Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за іншими спеціальностями вступні випробування проходять у формі іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань (проводить Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).
   
Строки прийому документів та проведення вступних випробувань визначені у розділі 5 «Правил прийому до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в 2018 році».

Шановні абітурієнти

     Запрошуємо Вас на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є провідним вищим навчальним закладом ДСНС України.
Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу.

Історична довідка

     Свою історію Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України розпочинає зі створення у 1947 р. Київських курсів удосконалення офіцерського складу воєнізованої пожежної охорони. Нині - це сучасний, з міцною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою та славетними традиціями навчальний заклад, в якому висококваліфікований науково-педагогічний персонал навчає та виховує молодих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України. За час існування навчальним закладом здійснено 81 випуск спеціалістів денної та заочної форми навчання загальною кількістю біля 30 тис. осіб. Нині наші випускники гідно несуть нелегку вогнеборчу службу в усіх регіонах країн Співдружності. Серед них: 47 генералів, наші випускники очолюють більшість обласних управлінь ДСНС України, 8 осіб - департаменти республік, країн колишнього Союзу, 357 - на інших керівних посадах. За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службових завдань, 11 випускників нагороджені бойовими орденами, а 239 - медалями «За відвагу на пожежі», 25 з них - двічі.

Навчально-виховний процес

     Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 100 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 11 комп'ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 220 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо. Для підвищення рівня професійної підготовки пожежного-рятувальника в Університеті створено психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд та комп'ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій, що дає можливість максимально наблизити роботу рятувальника до реальних умов на пожежах та під час ліквідації надзвичайних ситуацій.Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого:

  • 26 – доктори наук, професори; 
  • 125 – кандидати наук, доценти.

У складі університету функціонують інститут пожежної та техногенної безпеки, інститут цивільного захисту, інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти, відділ заочного та дистанційного навчання,  Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

Прийом документів
     Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Правилами прийому з 1 січня до 1 червня 2017 року. Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою (рапортом), у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету.

     Особи жіночої статі на денну форму навчання за державним замовленням за спеціальністю «Пожежна безпека»  не приймаються. Прийом документів здійснюється відповідно до розділу 7 Правил прийому до  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в 2017 році.

 
 

Актуальні новини

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету