Українська Англійська

ЛДУБЖД

Запрошуємо на навчання

  Приймальна комісія працює:
пн.-п'ятн. - з 10.00 до 17.00
         суб. - з 10.00 до 14.00 
         нед. - вихідний
Телефони приймальної комісії:
(032)233-14-77

Адреса: м.Львів, вул. Клепарівська 35
 

ОГОЛОШЕННЯ
До уваги вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра 
за кошти фізичних та юридичних осіб
за спеціальністю 261 «Пожежна безпека»

 

Повідомляємо, що вступники на навчання за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» за кошти фізичних та юридичних осіб для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» на основі повної загальної середньої освіти повинні зареєструватися в приймальній комісії Університету для проходження остаточного медичного огляду та творчого конкурсу (вступного іспиту з фізичної підготовки). Реєстрація проводиться в Університеті з 20 липня до 31 липня 2020 року для вступників за денною формою здобуття освіти та з 13 серпня до 31 серпня 2020 року за заочною формою.

Прибуття до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності для проходження остаточного медичного огляду та здачі іспиту:
  • за денною формою здобуття освіти - 03 серпня 2020 року на 09 год.;
  • за заочною формою - 01 вересня 2020 року на 09 год.
 

Вступникам під час реєстрації при собі необхідно мати:

1. Оригінали таких документів:
  • документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
  • документа про повну загальну середню освіту і додаток до нього (довідки закладу освіти про завершення навчання);
  • медичної довідки для вступників для закладів вищої освіти за формою 086/о;
2. Дві кольорові фотокартки 3х4 см.

 

Вступники, які проходять творчий конкурс, допускаються до участі в ньому за наявності оригіналу документу, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою, виданого Університетом.

При собі мати спортивний одяг.

Творчий конкурс проводиться відповідно до Регламенту проведення вступного випробування у формі творчого конкурсу (див. офіційний веб-сайт Університету за адресою www.ldubgd.edu.ua).

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

ОГОЛОШЕННЯ
 
До уваги вступників на денну та заочну форми здобуття освітнього ступеня бакалавра,
які мають право проходити вступні випробування  у формі вступних іспитів (замість зовнішнього незалежного оцінювання)

 
Повідомляємо, що вступники на навчання за всіма спеціальностями для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти які мають право проходити вступні випробування у формі вступних іспитів (замість зовнішнього незалежного оцінювання) повинні зареєструватися в приймальній комісії Університету для проходження вступних іспитів з конкурсних предметів. Реєстрація проводиться в Університеті з 20 липня до 31 липня 2020 року для вступників за денною формою здобуття освіти та з 13 серпня до 31 серпня 2020 року за заочною формою.
Прибуття до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності для здачі іспитів з конкурсних предметів:
·        за денною формою здобуття освіти - 05 серпня 2020 року на 09 год.;
·        за заочною формою - 02 вересня 2020 року на 09 год.
 
Вступникам під час реєстрації при собі необхідно мати:
1. Оригінали таких документів:
·         паспорта громадянина України;
·         документа про повну загальну середню освіту і додаток до нього (довідки закладу освіти про завершення навчання);
·         документів, що підтверджують право на участь у вступних іспитах (замість ЗНО).
2. Дві кольорові фотокартки 3х4 см.
 
Вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документу, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою, виданого Університетом.
Вступні іспити проводяться відповідно до Регламенту проведення вступних іспитів (див. офіційний веб-сайт Університету за адресою www.ldubgd.edu.ua).
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 
Шановні абітурієнти

     Запрошуємо Вас на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.
Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу.

Історична довідка

     Свою історію Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України розпочинає зі створення у 1947 р. Київських курсів удосконалення офіцерського складу воєнізованої пожежної охорони. Нині - це сучасний, з міцною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою та славетними традиціями навчальний заклад, в якому висококваліфікований науково-педагогічний персонал навчає та виховує молодих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України. За час існування навчальним закладом здійснено 85 випусків спеціалістів денної та заочної форми навчання загальною кількістю біля 35 тис. осіб. Нині наші випускники гідно несуть нелегку вогнеборчу службу в усіх регіонах країн Співдружності. Серед них: 47 генералів, наші випускники очолюють більшість обласних управлінь ДСНС України, 8 осіб - департаменти республік, країн колишнього Союзу, 357 - на інших керівних посадах. За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службових завдань, 11 випускників нагороджені бойовими орденами, а 239 - медалями «За відвагу на пожежі», 25 з них - двічі.

Навчально-виховний процес

     Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 110 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 15 комп'ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 220 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо. Для підвищення рівня професійної підготовки пожежного-рятувальника в Університеті створено психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд та комп'ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій, що дає можливість максимально наблизити роботу рятувальника до реальних умов на пожежах та під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого:

  • 29 – доктори наук, професори; 
  • 125 – кандидати наук, доценти.

У складі університету функціонують навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, навчально-науковий інститут цивільного захисту, навчально-науковий інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти,  Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

Прийом документів
     Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Правилами прийому з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою, у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету.

 

 
 

Актуальні новини

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету