Українська Англійська

ЛДУБЖД

Запрошуємо на навчання

  Приймальна комісія працює:
пн.-п'ятн. - з 10.00 до 17.00
         суб. - з 10.00 до 14.00 
         нед. - вихідний
Телефони приймальної комісії:
(032)233-14-77

050-55-98-040
098-55-98-040

Адреса: м.Львів, вул. Клепарівська 35

 

ОГОЛОШЕННЯ
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує додатковий набір для бажаючих вступити на навчання в 2020 році за всіма освітніми ступенями та формами здобуття освіти (на вільні місця ліцензованого обсягу за кошти фізичних та/або юридичних осіб)

 
Освітній ступінь бакалавра
1. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної освіти (за результатами зовнішнього незалежного оцінювання) за заочною формою здобуття освіти необхідно:
1. З 15 вересня до 15 жовтня подати заяву в електронній або паперовій формі для участі у конкурсному відборі до Університету.
2. Для осіб, які вступають на навчання за спеціальністю «Пожежна безпека» додатково з 15 вересня до 15 жовтня зареєструватись в Університеті для участі у творчому конкурсі (іспит з фізичної підготовки).
20 жовтня прибути в Університет та пройти медогляд і творчий конкурс згідно з розкладом.
2. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної освіти (за результатами вступних іспитів замість зовнішнього незалежного оцінювання - для вступників, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі) за заочною формою здобуття освіти необхідно:
1. З 15 вересня до 15 жовтня подати заяву в письмовій формі для участі у конкурсному відборі до Університету.
2. Для осіб, які вступають на навчання за спеціальністю «Пожежна безпека» додатково з 15 вересня до 15 жовтня зареєструватись в Університеті для участі у творчому конкурсі (іспит з фізичної підготовки).
20 жовтня прибути в Університет, пройти медогляд і творчий конкурс згідно з розкладом.
3. З 21 жовтня згідно з розкладом скласти в Університеті вступні іспити (замість зовнішнього незалежного оцінювання для вступників, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі).
3. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста необхідно:
1. З 15 вересня до 20 жовтня 2020 року зареєструватись в Університеті для участі у конкурсному відборі (заява подається в паперовій формі).
Сертифікати ЗНО з української мови і літератури приймаються за 2017 – 2020 роки.
2. З 26 жовтня до 28 жовтня скласти в Університеті фахове вступне випробування згідно з розкладом.
4. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі вищої освіти (ступеня бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рвіня сеціаліста) необхідно:
1. З 15 вересня до 20 жовтня 2020 року зареєструватись в Університеті для участі у конкурсному відборі (заява подається в паперовій формі).
2. З 27 жовтня до 28 жовтня скласти в Університеті фахове вступне випробування (співбесіду) згідно з розкладом.
 
Освітній ступінь магістра
 
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти ступеня бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) необхідно:
1. З 15 вересня до 15 жовтня зареєструватись в Університеті для участі у конкурсному відборі (заяви подаються в електронній або паперовій формі).Подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови за 2020 рік.
2. З 21 жовтня до 23 жовтня скласти в Університеті вступні випробування згідно з розкладом.
Увага!
Під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на небюджетні конкурсні пропозиції, вступники на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), здобутого за іншою спеціальністю,  можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту, або скласти відповідний вступний іспит з іноземної мови в Університеті.
Під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра вступники обов’язково подають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови.
 
 
 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

ОГОЛОШЕННЯ
 
До уваги вступників на заочну форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, які вступають на навчання за додатковим набором
за кошти фізичних та /або юридичних осіб
за заочною формою здобуття освіти
та мають право проходити вступні випробування  у формі вступних іспитів (замість зовнішнього незалежного оцінювання)
 
Вступники на навчання за всіма спеціальностями для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб за заочною формою здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти, які мають право проходити вступні випробування у формі вступних іспитів (замість зовнішнього незалежного оцінювання), повинні зареєструватися в приймальній комісії Університету для проходження вступних іспитів з конкурсних предметів. Реєстрація проводиться в Університеті з 15 вересня до 15 жовтня 2020 року.
Вступні іспити з конкурсних предметів проводяться в університеті з 21 жовтня 2020 року відповідно до розкладу.
 
Вступникам під час реєстрації при собі необхідно мати:
1. Оригінали таких документів:
  • документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
  • документа про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
  • документів, що підтверджують право на участь у вступних іспитах (замість ЗНО).
2. Дві кольорові фотокартки 3х4 см.
 
Вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документу, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою, виданого Університетом.
Вступні іспити проводяться відповідно до Регламенту проведення вступних іспитів (див. офіційний веб-сайт Університету за адресою www.ldubgd.edu.ua).
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги вступників на денну та заочну форми здобуття ступеня бакалавра
за кошти фізичних та юридичних осіб
за спеціальністю 261 «Пожежна безпека»
(додатковий набір)

Вступники на навчання за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» за кошти фізичних та юридичних осіб для здобуття ступеня бакалавра за заочною формою здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти повинні зареєструватися в приймальній комісії Університету для проходження остаточного медичного огляду та творчого конкурсу (вступного іспиту з фізичної підготовки). Реєстрація проводиться в Університеті з 15 вересня до 15 жовтня 2020 року. Заява на участь у творчому конкурсі (вступному іспиті з фізичної підготовки) подається в паперовій або електронній формі (за адресою: iptb@ldubgd.edu.ua).
Прибуття до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності для проходження остаточного медичного огляду та здачі іспиту 20 жовтня 2020 року на 09:00 год.
 
Вступникам під час реєстрації при собі необхідно мати:
1. Оригінали таких документів:
  • документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
  • документа про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
  • медичної довідки для вступників для закладів вищої освіти за формою 086/о;
2. Дві кольорові фотокартки 3х4 см.
 
Вступники, які проходять творчий конкурс, допускаються до участі в ньому за наявності оригіналу документу, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою, виданого Університетом.
При собі мати спортивний одяг.
Творчий конкурс проводиться відповідно до Регламенту проведення вступного випробування у формі творчого конкурсу (див. офіційний веб-сайт Університету за адресою www.ldubgd.edu.ua).
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 


Шановні абітурієнти

     Запрошуємо Вас на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.
Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу.

Історична довідка

     Свою історію Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України розпочинає зі створення у 1947 р. Київських курсів удосконалення офіцерського складу воєнізованої пожежної охорони. Нині - це сучасний, з міцною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою та славетними традиціями навчальний заклад, в якому висококваліфікований науково-педагогічний персонал навчає та виховує молодих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України. За час існування навчальним закладом здійснено 85 випусків спеціалістів денної та заочної форми навчання загальною кількістю біля 35 тис. осіб. Нині наші випускники гідно несуть нелегку вогнеборчу службу в усіх регіонах країн Співдружності. Серед них: 47 генералів, наші випускники очолюють більшість обласних управлінь ДСНС України, 8 осіб - департаменти республік, країн колишнього Союзу, 357 - на інших керівних посадах. За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службових завдань, 11 випускників нагороджені бойовими орденами, а 239 - медалями «За відвагу на пожежі», 25 з них - двічі.

Навчально-виховний процес

     Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання. Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 110 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 15 комп'ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 220 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо. Для підвищення рівня професійної підготовки пожежного-рятувальника в Університеті створено психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд та комп'ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій, що дає можливість максимально наблизити роботу рятувальника до реальних умов на пожежах та під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого:

  • 29 – доктори наук, професори; 
  • 125 – кандидати наук, доценти.

У складі університету функціонують навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, навчально-науковий інститут цивільного захисту, навчально-науковий інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти,  Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

Прийом документів
     Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Правилами прийому з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою, у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету.

 

 
 

Актуальні новини

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету