Українська Англійська

ЛДУБЖД

Polish aid

Програма «Польська допомога» реалізується під егідою Міністерства закордонних справ Республіки Польща та є головним інструментом для співпраці з країнами які розвиваються.
У 2002 році Польща, як і всі країни-учасники ООН, підписала політичну Декларацію тисячоліття та план дій з метою вирішення глобальних економічних, соціальних та гуманітарних проблем. Зокрема, одними з пріоритетних проблем є поліпшення становища людей, що живуть в умовах крайньої бідності і боротьби з голодом, забезпечення загального доступу до початкової освіти, зменшення дитячої смертності, створення глобального партнерства для розвитку та ін.
Для досягнення вище згаданих цілей Міністерством закордонних справ Республіки Польщі було створено Департамент співробітництва у сфері розвитку, який відповідає за національну систему допомоги у сфері розвитку та підтримує нову стратегію політики розвитку ЄС і Європейську концепцію щодо розвитку.
Польська система допомоги розвитку регулюється Законом про співробітництво в галузі розвитку від 2012 року та спрямована на створення умов для сталого розвитку країн-партнерів шляхом сприяння та зміцнення демократії, підтримки формування сучасних та ефективних національних інституцій, зменшення бідності і покращення здоров'я, рівня освіти та професійної кваліфікації населення.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02