Назавжди в строю ЛДУ БЖД

«Світлішої за Івана людини я не знав. Завжди на позитиві, його оптимізм мимоволі підхоплювали всі у взводі. Він мав загострене почуття справедливості. Таких, як наш Іван, одиниці», – згадують про героя однокурсники.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2015 року Іван БАРАНИЧ.
У ранньому дитинстві трагічно втратив обох батьків, тому виховували онука бабуся та дідусь.
Після закінчення університету Іван працював в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення.
У лавах ЗСУ – з червня 2021 року. З початком повномасштабного вторгнення виконував завдання за призначенням як старший стрілець 1 десантно-штурмового батальйону. Загинув за два дні до свого 28-річчя, під час виконання бойового завдання поблизу селища Спірне на Донеччині.
Іван був нагороджений почесним нагрудним знаком головнокомандувач ЗСУ «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).
Добрий, хоробрий, з чистою душею… Ти назавжди залишишся у нашій пам’яті та серцях. Герої не вмирають!

“Життєвий шлях Максима був вкрай непростим: у захопленій Горлівці в далекому 2014 році... та сповнений новими планами, сміливими мріями у стінах рідної альма матер…, відтак безкорисливою самопожертвою та титанічною працьовитістю при виконанні завдань у зоні проведення АТО на Сході України … високими цілями, творчістю, любов’ю до життя, коли торував свій шлях у підприємництві. Але потреба справедливості та почуття відповідальності врешті привели Максима у березні 2022 року у лави добровольців, а вже 9 травня він віддав найцінніше за свободу та незалежність Батьківщини - своє життя”,- згадує про героя Андрій Гаврилюк.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2016 року Максим РЕВЕНКО. Народився Максим у Горлівці Донецької області. У 2015 році його сім'я змушена була переїхати до Лисянки внаслідок збройної агресії окупантів. Працював у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, але з початку повномасштабного вторгнення він добровільно пішов до військкомату, аби боронити Україну; служив Максим командиром мінометного розрахунку. Загинув у рідній Донецькій області, поблизу села Павлівка 9 травня 2022 року як Герой. Йому назавжди 27 років. Указом Президента України «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Максима Ревенка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Неймовірно добрий, щирий та життєрадісний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40