Українська Англійська

Назавжди в строю ЛДУ БЖД

«Світлішої за Івана людини я не знав. Завжди на позитиві, його оптимізм мимоволі підхоплювали всі у взводі. Він мав загострене почуття справедливості. Таких, як наш Іван, одиниці», – згадують про героя однокурсники.
 
Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2015 року Іван БАРАНИЧ.
У ранньому дитинстві трагічно втратив обох батьків, тому виховували онука бабуся та дідусь.
Після закінчення університету Іван працював в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення.
У лавах ЗСУ – з червня 2021 року. З початком повномасштабного вторгнення виконував завдання за призначенням як старший стрілець 1 десантно-штурмового батальйону. Загинув за два дні до свого 28-річчя, під час виконання бойового завдання поблизу селища Спірне на Донеччині.
Іван був нагороджений почесним нагрудним знаком головнокомандувач ЗСУ «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).
Добрий, хоробрий, з чистою душею… Ти назавжди залишишся у нашій пам’яті та серцях.
НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!

“Життєвий шлях Максима був вкрай непростим: у захопленій Горлівці в далекому 2014 році... та сповнений новими планами, сміливими мріями у стінах рідної альма матер…, відтак безкорисливою самопожертвою та титанічною працьовитістю при виконанні завдань у зоні проведення АТО на Сході України … високими цілями, творчістю, любов’ю до життя, коли торував свій шлях у підприємництві. Але потреба справедливості та почуття відповідальності врешті привели Максима у березні 2022 року у лави добровольців, а вже 9 травня він віддав найцінніше за свободу та незалежність Батьківщини - своє життя”,- згадує про героя Андрій Гаврилюк.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2016 року Максим РЕВЕНКО. Народився Максим у Горлівці Донецької області. У 2015 році його сім'я змушена була переїхати до Лисянки внаслідок збройної агресії окупантів. Працював у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, але з початку повномасштабного вторгнення він добровільно пішов до військкомату, аби боронити Україну; служив Максим командиром мінометного розрахунку. Загинув у рідній Донецькій області, поблизу села Павлівка 9 травня 2022 року як Герой. Йому назавжди 27 років. Указом Президента України «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Максима Ревенка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Неймовірно добрий, щирий та життєрадісний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Завжди сидів на першій парті, під вікном, праворуч від викладача, допитливий та завжди в гарному настрої», – згадує про героя Андрій Домінік.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2013 року Сергій ДАРМОФАЛ. Народився у селі Колона Іваничівського району Волинської області 28 травня 1991 року. Школу закінчив у 2009 році та вступив до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Служив в лавах Збройних сил України водієм 51-ї окремої механізованої бригади. Сергій був комунікабельним, мав багато друзів. Захоплювався музикою, був активним учасником духового оркестру.
​Загинув 1 серпня 2014 року в селі Мар’янівка, Донецької обл. під час виконання бойового завдання його автомобіль підірвався на ворожій міні. Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Добрий, завжди заряджений позитивом… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


“Міцний духом. Безстрашний. Порядний. Ніколи не шукав слави. Боровся за справедливість. Юрій загинув у битві за правду, за кожний клаптик Української землі, за кожного з нас. Він був щирим патріотом!”, - згадують про героя однокурсники.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2018 року Юрій СТРЕЛЬЦОВ. Юрій Стрельцов львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі №63. Упродовж 2014 – 2018 років здобував вищу освіту у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де додатково навчався на кафедрі військової підготовки та став молодшим лейтенантом.
Із 2018 до 2019 років проходив військову службу в лавах оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України, а в 2021 року вступив до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. З початком повномасштабного російського вторгнення захищав Україну в Запорізькій області, де загинув 6 серпня 2022 року. Мужній, сміливий… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


“Він був дуже чуйною та порядною людиною. Завжди готовий допомогти кожному, хто потребував допомоги. Коли в нашу державу вдерся ворог, він не міг залишитися осторонь. Завжди казав: “Я повинен виконати свій борг перед державою”, – згадує про свого чоловіка дружина Олена.

Випускник Львівського пожежно-технічного училища 1996 року Євген КЛЬОВАН. Народився в Одеській області, в м. Ізмаїл. Навчався в ЛПТУ з 1993р. по 1996р. Випустився 23 червня 1996 року, здобувши спеціальне звання лейтенанта внутрішньої служби й диплом за спеціальністю «Організація і техніка протипожежного захисту». У період з 2003 по 2006 роки працював інженером-інспектором відомчої пожежної охорони в Ізмаїльському морському торгівельному порту.
У 2019 році Євген прийняв рішення залишити мирну працю та заступити на військову службу у лавах Державної прикордонної служби. За рік до повномасштабного вторгнення російської федерації Євген за власним бажанням перевівся з Ізмаїлу до Луганського прикордонного загону, аби захищати Україну від територіальних посягань ворога. 3 березня 2022 року, під час бойових дій в напрямку населених пунктів Красноріченське – Площанка на Луганщині, у перехресному бою з окупантом Євген отримав смертельне кульове поранення.
Указом Президента України №367 Кльована Є. М. нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Чуйний та порядний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД


«Ти обіцяла, що ми зустрінемось в урочищі Вовчак після Перемоги...Ти однією з перших пішла на Майдан. Потім до війська… Хоч я і відмовляв тебе всі ці роки… Твоя Оксанка буде пишатись тобою. Дякую, що була всі ці 9 років в моєму житті! Ти приклад жертовної служби Україні! Спочивай з Богом, посестро!» – написав побратим Сергій Приходько.

Випускниця Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2016 року Олена СОЗОНЮК. Олена народилася у с. Обенижі на Волині. Закінчила ЛДУБЖД за спеціальністю «Екологічна безпека». Потім працювала кухарем-сушистом у Львові. 2015 року жінка приєдналася до лав 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Спочатку кухарем. Любила дивувати кулінарними експериментами своїх побратимів. Згодом Олена пройшла курси з тактичної медицини і стала бойовим медиком. Загинула 3 вересня 2022 року під час ворожих обстрілів у Харківській області. У неї залишилась трирічна донька, яку жінка виховувала сама. Смілива та сильна… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Завжди був веселий та усміхнений, готовий допомогти, сповнений оптимізму й незламної віри в людей», – згадують про героя його рідні.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2020 року Андрій КОВАЛЬ. Народився на Львівщині; невдовзі після цього родина переїхала до Львова. Навчався у середній загальноосвітній школі №99 міста Львова. Вищу освіту здобув в ЛДУБЖД за спеціальністю «Пожежна безпека». Після завершення навчання займався улюбленою справою – ландшафтним дизайном. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. Загинув 12 березня 2024 року. Веселий та мужній ... НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Юра завжди казав, що найгідніша смерть – загинути в бою. Тому вважав, що бути воїном – велична справа і він зобов’язаний продовжувати її», – згадує про героя сестра.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2020 року Юрій ЛУЧЕЧКО. Юрій народився у місті Самбір на Львівщині. Закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Кібербезпека». Добре грав на гітарі та складав пісні. Обожнював тварин. Захоплювався історією та культурою. Тривалий час займався пауерліфтингом та був призером змагань. Жив у селищі Великий Любінь Львівської області. Коли спортсмену було 20 років, він вирішив приєднатися до лав окремого загону спецпризначення НГУ «Азов», яким давно захоплювався. Пройшовши відповідну підготовку, Юра виконував бойові завдання у складі свого підрозділу. З початком повномасштабної війни він вирушив захищати Маріуполь, за який тривали найзапекліші бої. На жаль, звідти юний боєць так і не повернувся. Юрій Лучечко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Справедливий та сильний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


"Тарас був справжнім героєм серед нас. Його доброта та позитивний настрій завжди піднімали дух та надихали на подвиги. Він був тим, хто випромінював світло в найтемніші моменти", – згадує про героя побратим.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2016 року Тарас КРАВЧИШАК. Народився 1 березня 1995 року у Дрогобичі. Навчався у Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого, яку успішно закінчив у 2012 році. У тому ж році розпочав навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Тарас захоплювався спортом, був спокійним, вдумливим, врівноваженим юнаком. Правдолюб, він прагнув у всьому справедливості. Був відданий своїй Батьківщині і саме у Львові розпочав свою службу. Загинув 4 вересня поблизу Маріуполя. Відданий обов'язку та справедливий… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ, ЛДУБЖД!


"Юрко був нашим справжнім товаришем, він завжди несхитно долав будь-які випробування та ризики й назавжди оселився в наших серцях", – згадує про героя побратим.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2019 року Юрій КУСИЙ. У 2012 році після 9 класу та пішов навчатися в Олеський професійний ліцей, який закінчив у 2015 році з відзнакою, здобувши спеціальність «тракторист-машиніст». Після навчання у ліцеї вступив до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де навчався за спеціальністю «Транспортні технології». З 02 червня 2021 року проходив військову службу в Збройних силах України у м. Києві. На посаді командира взводу служив в 45-ій артилерійській бригаді Сухопутних військ ЗСУ. У перші дні війни його частина доукомплектовувалась та готувалась до відсічі ворога на території “Міжнародного центру миротворчості та безпеки” в селі Старичі. Юрій загинув 13 березня 2022 року під час масованого ракетного обстрілу. Справжній товариш… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Його сміливість та відданість були прикладом для нас усіх. Відважний та життєрадісний - таким ми завжди його згадуватимемо», – розповідають про героя його рідні.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2006 року Руслан ВЕЛИКИЙ. Народився 1984 року в селі Стара Скварява, Жовківського району, Львівської області. Закінчивши ЛДУ БЖД у 2006 році за спеціальністю "Пожежна безпека", Руслан працював на різних посадах у пожежно-рятувальній службі Головного управління Держаної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. У 2020 році Руслан прийняв важливе рішення - приєднатися до Збройних сил України. Справжній патріот, він не міг залишити свою країну в часи випробувань і пішов служити українському народові та Батьківщині. Але війна жорстоко обірвала його життя в 2022 році на Херсонському напрямку. Відданий та життєрадісний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Остап був нашим другом і справжнім героєм. Він завжди стояв на захисті ідеалів і віддавав все заради нашої України», – згадують про героя побратими.
Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2013 року Остап ЧИГІН.

Навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ступенів імені Богдана-Ігоря Антонича».
У 2017 році закінчив ЛДУ БЖД за спеціальність «Охорона праці». Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Національної гвардії України. У мирний час працював представником інформаційного центру Товариства з обмеженою відповідальністю у Львові. Згодом обіймав посаду старшого фахівця напрямку сервісу в Акціонерному товаристві «Універсал банк». Захоплювався футболом. Із початком повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину від агресора у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Загинув 6 січня 2023 року поблизу міста Соледар. Сміливий та відданий… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Навіть у важкі часи, коли війна нещадно забирає людські життя, Олександр завжди залишався тим сонцем, яке прорбивалося крізь хмари. Його усмішка, його позитив і готовність допомогти не змінювались навіть у найбільшій небезпеці», - згадують про героя його рідні.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 1996 року Олександр ТИМЧЕНКО. Народився 7 липня 1976р. в селі Глеваха Київської області. Навчався в ЛПТУ з 1993р. по 1996р., здобув спеціальне звання лейтенанта внутрішньої служби і диплом за спеціальністю «Організація і техніка протипожежного захисту» з присвоєнням кваліфікації молодший спеціаліст протипожежного захисту. Опісля проходив службу в Головному управлінні пожежної охорони Київської області. Та з початку повномасштабного вторгнення пішов на захист держави у Тероборону м. Києва. Продовжував службу у 205 батальйоні 241 окремої бригади Територіальної оборони м. Києва. Загинув 19 квітня 2024 року в м. Слов’янськ, Краматорського району, Донецької області, перебуваючи на посаді командира бойової машини та захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини. Щирий та життєрадісний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ!


«Він поклав своє життя, захищаючи рідну землю від російської агресії, віддав найдорожче заради свободи і незалежності свого народу», – згадують про героя його друзі.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 1996 року Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ. Народився у селі Вікно, Коломийського району, Івано-Франківської області. ЛДУБЖД закінчив 1996 року за спеціальністю «Пожежна безпека». З початком повномасштабного вторгнення служив водієм ІІ стрілецької роти. Загинув 27 січня 2024р. під час виконання бойового завдання, захищаючи волю й незалежність України у війні з російськими окупантами біля населеного пункту Ступочки, Костянтинівського району, Донецької області. Незламний захисник… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Влад був добрим, чуйним, позитивним. Не пригадую, щоб колись у його голосі були нотки суму. Хоча він і на 10 років молодший, та завжди умів мене підтримати», – згадує про героя старша сестра.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2020 року Владислав ДВОРАК. Народився 21 квітня 2001 року в селі Дідківці, Білогірського району, Хмельницької області. У 2016 році закінчив 9 класів Дідковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2016 року по 2018 рік навчався у Хмельницькому ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Ще під час навчання вирішив стати рятувальником. З серпня 2018 року по лютий 2021 року навчався у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) та у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека». Любив рибалити та грати у футбол. Захоплювався мотоциклами. Проходив службу на посаді командира відділення 1 Державної пожежно-рятувальної частини у місті Хмельницький. Загинув  27 лютого 2023 року внаслідок важкого поранення на місці удару рашистським дроном. Відповідно до Указу Президента України Владислав Дворак був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.Добрий та сміливий… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Назар - це справжній Герой, чоловік, для якого справедливість та вірність були понад усе. Він був надзвичайною людиною - добрим, чуйним, завжди готовим допомогти  тим, хто цього потребував», - згадують про героя його товариші.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2009 року Назарій ЯЦКІВ. Уродженець міста Червоноград Львівської області. У період з 2005-2009 рік здобував освіту у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека». Після завершення навчання протягом 3 років проходив службу у сфері цивільного захисту у Кропивницькому. Повернувшись на Львівщину, працював начальником караулу Державного пожежно-рятувального посту-56 у Судовій Вишні. Згодом займався підприємницькою діяльністю. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Під час виконання бойових завдань на східному напрямку був тяжко поранений. 26 травня 2023 року Назар відійшов у вічність. Справедливий та сміливий… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Вадим — справжній герой, чиє відважне серце завжди було готове стояти на захисті слабких та беззахисних, демонструючи  мужність та самопожертву», – згадує про героя його однокурсник.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2006 року Вадим КАРПІНСЬКИЙ. Вадим родом з села Прибужани Львівської області. Закінчив ЛДУ БЖД у 2006 році за спеціальністю «Пожежна безпека». Пізніше перейшов на службу в Збройні сили України.
Вадим Карпінський загинув внаслідок мінно-вибухової травми 17 квітня 2023 року  в Донецької області.
Воїн з хоробрим та мужнім серцем.... НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


«Він був надзвичайно чесною, порядною та доброю людиною, яка не тільки вразила своїм характером, але й залишила невимірний слід у серцях тих, хто з ним знайомився», – згадує про героя мати.
 
Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2009 року Олег ЗУБРИЦЬКИЙ. Навчався у Середній загальноосвітній школі №67 міста Львова. Закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека». Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», також працював у сфері пожежної безпеки у Рівненській та Запорізькій областях. Прагнув захищати державу від ворога, тому за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації боронив державу на східному та південному напрямках у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Загинув 16 травня 2023 року. Добрий та чесний… НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!
“Він хотів рятувати людей, а довелось захищати їх зі зброєю в руках. Патріот. Людина-душа. Завжди вмів посміхатись попри все”, – згадують про героя однокурсники.

Випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2005 року Юрій НАЙДУХ. Юрій родом з м. Добромиль, Львівської області. У 2005 році закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека». З початку повномасштабного вторгнення воював у бригаді 204. Загинув 12 липня 2023 року під час виконання бойового завдання. 
Хоробрий та щирий…НАЗАВЖДИ В СТРОЮ ЛДУБЖД!


 
 
 

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02