Українська Англійська

ЛДУБЖД

Бібліотека

    Бібліотечний комплекс є структурним підрозділом університету, що надає можливість найповніше і найефективніше реалізовувати зв’язок теоретичних знань із практикою служби в ДСНС.
   Сучасне комфортне середовище, яке створюють два читальні та два комп’ютерні зали, зал для ад’юнктів, безпосередньо впливає на формування інформаційної культури користувачів і підвищує їх професійний та інтелектуальний рівень.
  Необмежені можливості інформаційно-комунікаційних технологій демонструє віртуальний університет, який є осередком зосередження освітнього середовища університету: від курсів лекцій, методичних розробок, навчальних посібників до електронних підручників і монографій. У розділі «Бібліотечний реєстр дисертаційних робіт» можна ознайомитися з анотаціями авторефератів і списками використаної літератури наших дисертантів.
   Комплектування бібліотечного фонду ‒ це результат тісної співпраці кафедр, науково-педагогічних працівників і редакційно-видавничого відділу університету. Кожен користувач має доступ до книжкових виставок, які презентують останні досягнення науково-педагогічних працівників університету та тематичних виставок, що висвітлюють знаменні та пам’ятні дати.
    Культурно-масові заходи, що відбуваются в бібліотеці, підвищують духовний та інтелектуальний рівень користувачів.      
      Очолює бібліотечний комплекс член вченої ради університету Галина Іванівна Глазкова.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02