Українська Англійська

ЛДУБЖД

Форум (фестиваль) безпеки

 

ПЕРШИЙ У ЛЬВОВІ WORKSHOP З БЕЗПЕКИ ВІДБУВСЯ У ЛЬВІВСЬКОМУ ДЕАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄІДЯЛЬНОСТІ
Стрімкий розвиток сучасного суспільства призводить до різкого збільшення надзвичайних ситуації на техногенно-небезпечних об’єктах. Так, лише у порівняні з минулим роком в різко збільшилась кількість пожеж та раптових руйнувань будівель, і як наслідок збільшилась кількість постраждалих осіб.
Саме тому 18 жовтня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності вперше відбувається WORKSHOP безпеки. Такий захід проводиться вперше в місті Львові. Мета якого привернення уваги громадськості до проблем безпеки навколишнього середовища та безпеки особистості.
В цьому заході прийняли участь понад 400 осіб, це керівники та відповідальні особи за протипожежний стан закладів освіти та охорони здоров’я, сфери соціального захисту, які мали змогу ознайомитися із наданням першої домедичної та екстреної психологічної допомоги, отримати навики користування первинними засобами пожежогасіння, навчитися розпізнавати потенційні вибухонебезпечні предмети, ознайомилися з алгоритмом при рятуванні на воді, та наданні допомоги після ДТП.
В перспективі всі бажаючі можуть пройти спеціалізоване навчання в інституті післядипломної освіти нашого університету та отримати відповідні документи (сертифікати та посвідчення) з питань пожежної безпеки та охорони праці, які є необхідні для закладів гуманітарної сфери.
 

 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02