Українська Англійська

ЛДУБЖД

Мистецькі самодіяльні гуртки

Духовий оркестр

Диригент – майор служби цивільного захисту Богдан Кладько
Духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – це творчий колектив, який від часу свого заснування сприяє естетичному вихованню молоді, а також покликаний підвищувати імідж навчального закладу.
Нині до складу оркестру входять як професійні музиканти, так і курсанти й студенти, які бажають навчитися чи вдосконалювати свій рівень гри на духових музичних інструментах.
Оркестр є активним учасником урочистих і культурно-мистецьких заходів в університеті та за його межами. Зокрема, бере участь у супроводі урочистих заходів державного рівня, його музиканти виступають під час святкових заходів і концертів у Львові.
Колектив оркестру університету неодноразово брав участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях духової музики. В рамках турне музиканти також презентували свою концертну програму на площах і вулицях європейських міст та у підрозділах рятувальних служб Польщі, Німеччини, Франції, Люксембургу.
В репертуарі оркестру твори українських і зарубіжних композиторів, інструментальна музика, народні пісні, військові марші та власні аранжування популярних композицій.
Оркестр є лауреатом фестивалів оркестрів серед навчальних закладів ДСНС України, міських та обласних конкурсів, міжнародного фестивалю «Musiques en tête».


Хоровий колектив «Гаудеамус»

Керівник  гуртка – Анастасія Щирба
Незмінним символом культурного життя Університету є хоровий колектив «Гаудеамус» Учасники хору знають «пісня – це прапор нації» (А. Мокренко) і тому роблять так багато для поширення нашої пісні.
Хорове мистецтво займає важливе місце в системі музичного виховання. Великі можливості вокально-хорового розвитку закладені у колективних формах роботи-хорах. Хоровий спів найбільш доступний, захопливий і творчий вид практичного музиціювання, який збагачує музичний світогляд курсантів та студентів розвиває художній смак, сприяє підвищенню культурного рівня, виховує дисциплінованість, почуття обов'язку і відповідальності за спільну, загальну справу.
Одним із чисельних осередків культурного життя Університету є хоровий колектив.
Чисельність гуртка перевищує 30 осіб з-поміж курсантів, студентів та працівників Університету. Під керівництвом Анастасії Щирби, хоровий колектив неодноразово виступав на урочистих заходах в Університеті та за його межами.Гурток вокально-інструментального ансамблю
Керівник гуртка – Наталія Гураль.
Вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» створено у 1976 році. За цей час, в ансамблі свою майстерність відточили більше сотні учасників. Свої творчі зусилля колектив спрямовує на розвиток і пропаганду музичного мистецтва. Одним із важливих напрямків діяльності незмінно залишається музично-естетичне виховання курсантів та студентів. Їхній спів, професійне виконання народної та естрадної музики завжди є окрасою концертів у нашому Університеті та далеко за його межами. Адже, вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» - є багаторазовим лауреатом великої кількості конкурсів та фестивалів.
Цього року естафету керівництва над вокально-інструментальним ансамблем взяла випускниця Музичної академії Миколи Лисенка.
 


Гурток КВН «Гасимо цілодобово»

Керівник гуртка – капітан служби цивільного захисту Олег Максютинський
Невід’ємною частиною нашого життя є гумор, а безпосередньою його складовою є команда КВН Університету «Гасимо цілодобово». Під багатогранністю софітів, ми отримуємо яскравий, феєричний букет якісного гумору у виконанні ентузіастів гумору, фанатів своєї справи, неодноразовими чемпіонами та призерами різноманітних ліг Західної України команду КВН «Гасимо цілодобово».
Їхня титанічно-гуморестична праця здатна викликати посмішку у найвибагливішого глядача. Що неодноразово траплялася на виступах команди. Повсякденне життя дає наснагу до підкреслення найкращих моментів, які в подальшому лягають у мініатюри, репризи та різноманітні комічні форми жартів.
«Багаж знань» команди свідчить про неабияке бажання зробити світ кращим, адже сміх породжує життя.
Команда є неодноразовим призером Студентської ліги КВН м.Львова
Фіналістами телевізійної ліги КВН м. Хмельницького
Учасниками Закарпатської Ліги сміху
Та срібними призерами кубку ДСНС 2019 року
Гурток кафедри іноземних мов та перекладознавства "English Speaking Club"
Керівник гуртка – викладач кафедри іноземних мов та перекладознавства Наталія ІВАНИШИН.
Організований за ініціативою заступника завідувача кафедри Марії МАЛАНЮК та за активної участі викладача з практики іноземної мови та технічного перекладу Наталії ІВАНИШИН на кафедрі іноземних мов та перекладознавста почав свою роботу новий мовний гурток.
English Speaking Club – це розмовне заняття, що проходить виключно англійською мовою на теми пов’язані з розвагами, кіно, літературою, різного роду вподобаннями, дозвіллям та цілою низкою інших цікавих, актуальних та приємних тем.  На  такому занятті учасники практикуєть та вдосконалюють саме навик говоріння. Ти можеш висловити свою думку англійською мовою стосовно будь-якого питання, а викладач допоможе зробити це правильно та уникнути помилок в подальшому, тобто все заняття направлене на спілкування. Тут ти не лише дізнаєшся багато нового та корисного, попрактикуєш свою вимову, отримаєш чудовий досвід спілкування, а і познайомишся з цікавими людьми та знайдеш нових друзів.
"Speaking Club" - це чудова нагода попрактикувати англійську з кваліфікованими викладачами іноземної мови та іншими учасниками, прокачати мовні навички та просто провести час у приємній атмосфері!
Гурток кафедри іноземних мов та перекладознавства "Театральний гурток (англійською мовою)"
Керівник гуртка – викладач кафедри іноземних мов та перекладознавства Наталія СВИДНИЦЬКА - ІЛЬКІВ.
За ініціативи викладача-практика з предметів: практичний курс основної іноземної мови, професійна англійська, ділова англійська кафедри іноземних мов та перекладознавства Наталії СВИДНИЦЬКОЇ - ІЛЬКІВ було започатковано гурток худоньої самодіяльності "Театральний гурток (англійською мовою)".
На наших заняттях студенти мають можливість розвивати фантазію, уважність, пам'ять і уяву. Вчаться поважати свій час і час інших, вчаться виступати перед публікою, долаючи свій страх, практикують живу мову, розвивають мовний апарат, впевненість в собі і власних здібностях. Заняття проходять в невимушеній атмосфері та повній свободі самовираження, що допомагає розвивати особистість та творчий потенціал. Ми допоможемо розвинути твій талант і зробимо це АНГЛІЙСЬКОЮ!!!


Студія Акторської Майстерності

   

   


 


 

 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02