Українська Англійська

ЛДУБЖД

РК та СС

Рада курсантського та студентського самоврядування навчально-наукового  інституту цивільного захисту - незалежний орган самоврядування Львівського державного університету   безпеки життєдіяльності.
Члени ради представляють інтереси курсантів і студентів, сприяють  гармонійному розвитку особистості курсантів, студентів та слухачів, розвивають якості та навички лідера, організатора, керівника, зразкового офіцера. Роблять навчальний процес яскравим і цікавим.
 
Головою Ради курсантського та студентського самоврядування Навчально-наукового  інституту цивільного захисту є курсант спеціальності «Комп'ютерні науки» – Решетун Марян.

Перший заступник Голови – Вересюк Назар (спеціальність «Цивільна безпека»).
Рада курсантського та студентського самоврядування інституту формується з Рад курсантського та студентського самоврядування, які функціонують на кожному курсі.
Виділяють 5 основних напрямів діяльності: інформаційний, науковий, дисциплінарний, спортивний, культурно-масовий.
Радою курсантського та студентського самоврядування Інституту систематично організовуються та проводяться екскурсії історичними пам'ятками Львівщини, літературні і тематичні вечори, концерти, присвячені українським святам та пам’ятним датам, а також конкурси Голос університету, Найкращий взвод, Найсильніший пожежний-рятувальник, різноманітні брейн-ринги, квести.

     

 
 

З новинами курсантського та студентського життя можна ознайомитись тут


 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету