В Університеті відбувся захист дисертаційної роботи ФЕДІВ Ірини на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 101 «Екологія».
Новини університету
Сьогодні до Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали представники компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, пріоритетним...
У межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» курсантка 2-го курсу факультету психології та соціального захисту Марта Гембар проводить роботу з дітьми військовослужбовців у літньому...
Сьогодні Андрій Ковальчук взяв участь у традиційній церемонії підняття Прапора України та Олімпійського Прапора, присвяченій відкриттю Ігор XXXIII Олімпіади-2024 у Парижі.
Викладач кафедри іноземних мов та перекладознавства Юлія ДЕМʼЯНЧУК та студентка першого бакалаврського рівня освітньої програми «Переклад з англійської мови» Аліна ПРУС взяли участь у міжнародному стажуванні в...
У межах реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» для особового складу 2 курсу факультету пожежної та техногенної безпеки старший психолог Університету провела тренінг із психологічних технік самодопомоги при...
Протягом липня-серпня 2024 року представники університету Віктор Ковальчук та Василь Матухно у складі української делегації ДСНС беруть участь у міжнародному тренінгу «Зміцнення потенціалу з гуманітарного розмінування та очищення від небезп
Про це Голова ДСНС України розповів в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
Курсантка факультету психології та соціального захисту МАРІЄНКО Олександра відряджена до громади Ферен (громада в Німеччині, розташована поблизу м.
Сьогодні до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітала делегація Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні.