Новини університету

В Університеті проведено перевірку знань з питань охорони праці
1 липня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено навчання і перевірку знань з питань охорони праці, відповідно до вимог Типового положення, яку провели у дистанційній формі із дотриманням певних вимог.
01.07.2020 13:22
Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня Конституції
Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції!

28.06.2020 09:34
Привітання ректора Університету з Днем Конституції України
Шановна університетська спільното!
Від імені Вченої Ради та ректорату вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!
28.06.2020 09:26
З нагоди Дня  Конституції України працівників Університету нагороджено почесними грамотами
З нагоди Дня Конституції, коли Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було нагороджено почесними грамотами.
28.06.2020 08:54
Колектив Університету вітає працівників  Медико-санітарної частини  із професійним  святом
Найголовніше в медицині - високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти людям.
21.06.2020 08:22
Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті  Уманцева Григорія Миколайовича

Колектив Університету
сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким
з приводу смерті на 75-му році життя Уманцева Григорія Миколайовича
20.06.2020 12:26
День відкритих можливостей на Кафедрі  управління інформаційною безпекою
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності 18 червня, 2020 року для випускників шкіл проведена зум-зустріч на тему: «День відкритих можливостей», на якій була представлена спеціальність «Кібербезпека».
19.06.2020 11:42
Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті  ветерана Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковника внутрішньої служби Мельничука Олександра Матвійовича
Колектив Університету сумує та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті на 64-му році життя ветерана Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковника внутрішньої служби МЕЛЬНИЧУКА Олександра М
18.06.2020 23:01