​21 вересня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася зустріч випускників 1999 року

Через 20 років понад 75 випускників завітали до рідної Alma Mater, аби поринути у спогади далеких курсантських років.
Ці люди творили й творять історію нашого Університету своїм серцем і розумом, щоденною працею примножують славні традиції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Привітав випускників із ювілеєм випуску ректор Університету, професор Мирослав Коваль. Гості пройшлися територією Університету, радісно згадуючи курсантські роки, побували у
церкві Покрови Пресвятої Богородиці, де передали настоятелю церкви отцю Роману Великому ікони, а також побували у новій Навчально-науковій лабораторії систем протипожежного захисту. Випускники подякували ректорові Університету за гостинну зустріч та обіцяли обо‘язково повертатися до рідного навчального закладу.

Дата:

Субота, 21 Вересень, 2019 - 13:45