250 Львівських школярів відвідали навчальний заклад ДСНС України

Львівський держаний університет безпеки життєдіяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій відвідали понад 250 школярів. Захід відбувся в рамках широкомасштабної профорієнтаційної роботи серед юнацької молоді Львівщини та інших регіонів України. Дітей ознайомили із навчальною та науковою базою Університету, вони відвідали музей історії, навчальну пожежно-рятувальну частину, психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та рятувальних команд. Також для них провели заняття з питань особистої безпеки.
Викладачі, курсанти та студенти навчального закладу від початку навчального року опікуються безпекою дітей. Для школярів проводять цікаві та пізнавальні заняття, демонструють навчальні фільми та сюжети про роботу рятувальників, знайомлять з пожежно-рятувальною технікою, навчають правильно діяти в екстремальних ситуаціях та виховують правову культуру з питань безпеки життєдіяльності. «Основний акцент роблять на те, що безпека людини в першу чергу залежить від її особистих дій, фізичних, психологічних можливостей, а головне, досвіду й умінь. В комплексі така робота озброїть дітей елементарними знаннями з питань безпеки життєдіяльності, зведе до мінімуму загибель та травмування під час реальної надзвичайної ситуації. Практична ж частина допоможе психологічно адаптуватися до дій в екстремальних умовах»,- зазначив речник ЛДУ БЖД Антон Крук.
Начальник навчально-методичного центру Університету ДСНС Роман Стасьо розповів, що здійснення профорієнтаційної роботи є необхідністю. Адже є багато школярів котрі вагаються у виборі майбутньої професії не здогадуючись про існування навчальних закладів системи ДСНС України. Науково-педагогічний персонал навчального закладу, курсанти та студенти зустрічаються зі школярами, розповідають про роботу пожежно-рятувальних підрозділів, відомчі навчальні заклади, таким чином популяризуючи професію рятувальника.