3 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Вченої ради в оновленому складі

3 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Вченої ради в оновленому складі
3 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Вченої ради в оновленому складі. Під час засідання було розглянуто  такі питання: Положення «Про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності», Положення «Про дільничну виборчу комісію з проведення виборів ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності» та «Порядок організації роботи спостерігачів на виборах ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності»; про затвердження кандидатур курсантів, які отримали за результатами сесії відмінні та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових окладів; про висунення кандидатур науковців Університету на премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ та вищих закладів освіти Львівської області; присвоєння вченого звання доцента кандидату технічних наук Паснаку Івану Васильовичу (кафедра експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки).
У результаті обговорення Вчена рада ухвалила Положення «Про практичну підготовку курсантів і студентів», Положення «Про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності», Положення «Про дільничну виборчу комісію з проведення виборів ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності», «Порядок організації роботи спостерігачів на виборах ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності» та  затвердила підвищені посадові оклади для курсантів, які отримали за результатами екзаменаційної сесії відмінні та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових окладів.
За результатами таємного голосування Вчена рада висунула кандидатуру завідувача кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, д.т.н. професора Е.М. Гуліди у номінації «Відомі вчені» та кандидатуру начальника кафедри екологічної безпеки д.т.н., доцента В.В. Поповича у номінації «Молоді вчені та дослідники» на премію Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ та вищих закладів освіти Львівської області.
На підставі результатів таємного голосування Вчена рада присвоїла кандидату технічних наук Паснаку Івану Васильовичу вчене звання доцента кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки.