Чоловіки Університету привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

Напередодні свята чоловіки привітали жінок університету з чарівним святом — Міжнародним жіночим днем!
Чоловіки від усієї душі бажали величезного жіночого щастя, любові і добра.
Також Всеукраїнська асоціація  ветеранів війни та служби цивільного захисту, з метою гідного вшанування співробітниць органів та підрозділів системи ДСНС України, за їх багаторічну плідну працю, сумлінне виконання службового обов'язку, активну громадську діяльність, участь у героїко-патріотичному, духовно-моральному, культурно-естетичному вихованні молоді, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Міжнародного дня жінок - 8 березня нагороджує:

1.  відзнакою Асоціації -"Медаллю"ЗА ДОБЛЕСТЬ І ЗВИТЯГУ"
РИХВУ Марію Василівну, колишнього начальника  фінансово-економічного відділу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України, підполковника сл. цз. у відставці;
2. ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Асоціації:
Мартин Тамару Василівну, фахівця канцелярії Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України;
Шаповалову Ганну Іванівну, завідувача канцелярії Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України;
3.  ГРАМОТОЮ ВЕЛИЧІ, ЧАСТІ І ДОСТОЇНСТВА:
Комарницьку Роману Романівну, бухгалтера фінансово-економічного відділа державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України;
Кушлак Ольгу Миколаївну, старшого лаборанта Лабораторії дистанційного навчання Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Люблінську Любов Тихонівну, клишню завідувачку курсантської їдальні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Подільчик Катерину Степанівну, економіста відділу логістики та менеджменту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Рогулю Лідію Арсенівну, колишнього бухгалтера фінансово-економічного відділу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Та  оголошує подяку:
Радченко Ользі Василівні, завідувачу складу продовольчого забезпечення Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.
Тертулі Марії Іванівні, працівнику курсантської їдальні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.