Докторант Університету Дмитро Кобилкін взяв участь у регіональній зустрічі Рад молодих вчених Львівської області

Докторант Університету Дмитро Кобилкін взяв участь у  регіональній зустрічі Рад молодих вчених Львівської області
Вчора на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася І регіональна зустріч Рад молодих вчених Львівської області. У зустрічі взяли участь представники Рад закладів вищої освіти та наукових установ Львівщини, а очолила її голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України – Олеся Ващук. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності представляв голова Ради молодих вчених університету – докторант, кандидат технічних наук Дмитро Кобилкін. Метою заходу стала презентація діяльності Рад молодих вчених та обговорення можливостей і викликів подальшої діяльності.