Українська Англійська

ЛДУБЖД

Дорога Університетська спільното, друзі, партнери нашого навчального закладу!

Версия для печати
Дорога Університетська спільното, друзі, партнери нашого навчального закладу!
Дорога Університетська спільното, друзі, партнери нашого навчального закладу!
 Сердечно вітаю з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим – святами, що здавна є найбільш світлими й урочистими, дарують радість спілкування з рідними й близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.
 Напередодні Нового року, мимоволі згадуємо рік, що минає. Завдяки невтомній роботі всього колективу Університету, розширено міжнародні контакти із зарубіжними партнерами, підписано низку взаємовигідних угод щодо обміну студентами й курсантами, поглиблено спільну науково-дослідницьку роботу, впроваджено  в освітній процес передові європейські методики та технології.
Новий рік приходить до нас з новими надіями й сподіваннями, з новими планами й перспективами, тож нехай творча наснага та завзятість ніколи не полишають вас. Нехай упродовж усього року вашими незмінними супутниками будуть веселий настрій, щире людське слово, а радість і щастя не обминуть вас.
Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди і миру у ваших оселях, щоб прийдешній рік приніс нові сили для здійснення благородної мети – подальшої розбудови Української держави.

                                         Ректор                                                                              Мирослав Коваль

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету