Кафедра військової підготовки Університету проводить комплексні практичні заняття з вивчення первинної військової підготовки

З 14 по 17 червня на Навчально-тренувальному полігоні с. Цунів Кафедра військової підготовки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводить комплексні практичні заняття з вивчення первинної військової підготовки. Кафедра військової підготовки заснована у 2016 році та готує офіцерів запасу за такими напрямами підготовки:  «Бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин і підрозділів» та «Організація пожежної підготовки», а також військових інженерів за спеціальністю «Бойове забезпечення». Пройшовши перший курс навчання, під час практичних занять 45 студентів мають змогу ознайомитись із тактико-технічними характеристиками військового озброєння, засобами індивідуального захисту  та вивчити специфіку оборонного й наступально бою.

Після проходження  дворічного курсу навчання, отримання диплома бакалавра та прийняття присяги, студентам буде присвоєно первинне військове звання молодшого лейтенанта запасу.