Кількість вступників та конкурс до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності говорить про зростання престижу професії та довіри до пожежно-рятувальної служби

Станом на вечір 24.07.2015р. до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності надійшло понад 1470 заяв від абітурієнтів.
Також, розпочався один з основних етапів вступної кампанії. Приймальна комісія навчального закладу здійснює відбір кандидатів на навчання за державним замовленням.
Юнаки та дівчата проходять медичне обстеження та складають іспит із фізичної підготовки, який є обов’язковим при вступі у вищий навчальний заклад ДСНС України.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Олександра Гудименка вступна кампанія відбувається максимально відкрито та прозоро, вступники та їх батьки мають абсолютно вільний доступ до інформації, що стосується вступу, працюють телефони довіри, створені консультативні центри де абітурієнти та батьки можуть отримати консультації з тих чи інших питань, а для представників ЗМІ та громадськості максимально сприятливі умови для висвітлення перебігу подій вступної кампанії.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий начальний заклад України в галузі безпеки людини, який визнано лідером національної освіти та кращим з міжнародного співробітництва у цій сфері. Кількість поданих заяв на навчання говорить про популярність навчального закладу та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців.
«Аналіз показників престижних рейтингів навчальних закладів, кількість бажаючих навчатися у нашому університеті, рівень міжнародної співпраці, результати науково-дослідної роботи та успіхи наших випускників в професійній діяльності - результат злагодженої роботи колективу навчального закладу. Можемо впевнено говорити, що в системі освіти ДСНС України, та й в цілому в галузі безпеки людини серед вищих навчальних закладів ми займаємо лідируючі позиції», - зазначив речник ЛДУ БЖД Антон Крук.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68