Колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності висловлює глибокі співчуття з приводу смерті колеги

06 серпня 2018 року на 79-му році раптово пішов з життя Федір Ізотович ЛИТВЯКОВ - полковник внутрішньої служби у відставці, ветеран пожежної охорони, голова Одеської обласної ради ветеранів громадської організації “Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту”.

Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову пожежної охорони та Служби порятунку Одещини важко переоцінити. Свідченням цього є його 58-річна гідна і високопрофесійна робота в лавах пожежної охорони Одеської області та керівництво обласною ветеранською організацією пожежних та рятувальників Одеській області. За час служби та роботи у ветеранській організації був нагороджений багатьма медалями та відзнаками. Раптова смерть Федора Ізотовича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів та колег.

Колектив Університету висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Федора Ізотовича Литвякова з приводу тяжкої та непоправної втрати. Розділяємо біль втрати з сім’єю Федора Ізотовича. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Дата:

Вівторок, 7 Серпень, 2018 - 16:45