Команда Університету посіла перше місце у XXXV міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту

Команда Університету посіла перше місце у  XXXV міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту
У м. Торунь (Республіка Польща) завершились XXXV Міжнародні змагання з пожежного спорту, в яких збірна команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності представляла Україну і виборола тріумфальну перемогу. Змагання проходили три дні, з 10 по 13 липня, і складались із таких вправ: підйом по штурмовій драбині у вікно 4 поверху, подолання 100 м смуги, естафета та бойове розгортання. У  XXXV Міжнародних змаганнях з пожежного спорту взяли участь 25 команд.
Збірна команда Університету під керівництвом тренера Віталія Борсука виборола першість за підсумками трьох днів! Вітаємо чемпіонів та пишаємося  досягненнями наших спортсменів!