Українська Англійська

Команда університету стала переможцем турніру "Студентський кубок Львова з футзалу"

Версия для печати
7 листопада відбулась фінальна частина турніру Студентський кубок Львова з футзалу, який проходив на базі Львівського національного медичного Університету ім. Данила Галицького. Участь у турнірі взяли 20 команд із різних вищих навчальних закладів Львова. У фінальному поєдинку збірна нашого Університету перемогла команду «Атлетіко» із Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького з рахунком 5:3 і виборола І загальнокомандне місце. Третє місце посіла команда «Дубаї» із Львівського національного аграрного університету. Також за підсумками турніру кращим бомбардиром став гравець команди ЛДУБЖД студент Конюховський Л.І. Вітаємо нашу збірну команду та бажаємо подальших спортивних перемог!