Команда Університету здобула кубок першості на Чемпіонаті ДСНС України з волейболу

28 листопада на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області стартував Чемпіонат ДСНС України з волейболу серед органів та підрозділів цивільного захисту.

Турнір з волейболу тривав упродовж двох днів і завершився перемогою команди Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. У чемпіонаті брали участь 9 команд, які представляли рятувальні підрозділи із різних куточків України: Донецької, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької областей, Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності!
Ми вітаємо наших переможців та зичимо їм нових спортивних звершень!