Українська Англійська

ЛДУБЖД

Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Роман Наумчук виграв Чемпіонат світу з гирьового спорту серед юніорів

Версия для печати
Цьогоріч світові змагання з гирьового спорту серед юніорів проходили з 21 по 24 червня в італійському місті Мілані. Курсант Університету  здобув індивідуальне «золото» серед юніорів (у категорії до 87 кг). Слід зазначити, що серед учасників престижних змагань були представники Білорусі, Угорщини, Румунії, Швеції, Німеччини, Англії, Польщі, Австралії, США, Португалії, Японії, Шотландії, Норвегії, Ірландії, Фінляндії, Нідерландів, Іорданії та Росії. Загалом за нагороди боролися триста учасників з понад 27 країн світу!
Роман став чемпіоном з гирьового спорту по довгому циклу (поштовх двох гир вагою 24 кг) у Відкритому чемпіонаті гирьового спорту України, посунувши на другу сходинку п’єдесталу польського спортсмена.
«Я вдячний людям, які сприяли моїй перемозі: у першу чергу -батькам, тренерам Юрію Антошківу та Михайлу Домінюку які доклали зусиль для моїх перемог. І, звичайно, всім друзям і родичам, які вболівали за мене», - розповів Роман.