Українська Англійська

ЛДУБЖД

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завершили навчальну практику

Версия для печати
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завершили навчальну практику
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завершили навчальну практику
Протягом навчальної практики на посаді начальника караулу, що проходила в 7-ми державних пожежно-рятувальних підрозділах м.Львова, курсанти 4-го курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, окрім ліквідації 181 пожежі, під час яких врятовано 2 особи, взяли участь у ліквідації  наслідків 2-х дорожньо-транспортних подій. У 7-ми випадках курсанти допомагали працівникам поліції проникати в житлові приміщення та брали участь у запобіганні 2-х спроб здійснення суїциду.
Не залишилися без оперативних виїздів і курсанти, що проходять начальну практику в навчальній пожежно-рятувальній частині, які від початку навчального року взяли участь в ліквідації 23 пожеж та 1 надзвичайної пригоди.
21 листопада було здійснено оперативний виїзд на пожежу за підвищеним, третім номером виклику по вул. Чергігівська, 7. Пожежа виникла на горищі в головному корпусі Львівської обласної клінічної лікарні. В процесі проведення оперативних дій підрозділи евакуювали 481 особу, в тому числі 276 хворих, 55 осіб персоналу лікарні та 150 пацієнтів-відвідувачів. Курсанти встановлювали автомобілі на пожежні гідранти, працювали на магістральних рукавних лініях, допомагали евакуйовувати матеріальні  цінності та проводили розбір конструкцій горища.
25 листопада було здійснено оперативний виїзд на надзвичайну пригоду, де громадянин іноземної держави намагався здійснити спробу суїциду із висоти риштування на Площі Ринок. Відділенням навчальної пожежно-рятувальної частини було розгорнуто амортизаційну подушку «Куб життя» для рятування з висоти, в результаті проведених бесід вдалося запобігти спробі суїциду.
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету