Курсанти Університету прибули на навчання до Лондона за програмою ERASMUS+

Курсанти Університету прибули на навчання до Лондона  за програмою ERASMUS+
Курсанти Університету прибули на навчання до Лондона за програмою ERASMUS+
11 вересня курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності прибули на навчання до Кінгстонського університету, м. Лондон. Андрій Романчук та Роксолана Моренюк розпочнуть навчання з 17 вересня за спеціальністю «Природна небезпека та управління надзвичайними ситуаціями» (Hazard and Disaster Management).
Нагадаємо, що науково-педагогічні працівники кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів на чолі з Юрієм Стародубом здобули дворічний грант на навчальний обмін студентами між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Кінгстонським університетом.